Naša činnosť

Malé predstavenie nášho portfólia:

Občianske združenie Dart Club Nové Zámky – Novozámocká Šípkarská Liga

Hráme šípky na 8mich terčoch s tabletmi v ligovom formáte. Počas roka sa hrajú dve sezóny ligy, sezóna Jar a sezóna Jeseň. Obe majú cca 20 a viac kôl. Každý má možnosť zmerať si sily s ostatnými hráčmi, zdokonaľovať sa, tréningové terče sú prístupné každý deň od 15h do 23:00 ZDARMA!!! Na konci sezóny sa koná vyhodnotenie a ocenenie jednotlivých kategórii – poháre, medaile, prípadne finančné odmeny. Zhodnotenie predošlej sezóny a hlasovanie o krokoch do sezóny novej!!!

Cez náš klub sa môžete bezprolémovo zaregistrovať do národnej súťaže a body získané na ligových kolách sa hráčom započítajú do celoslovenského rebríčka hráčov!!!

Pre našich členov ponúkame aj prezentovanie sa v tímových hrách. Dart Club NZ sa pravidelne zúčastňuje na najvyhrotenejšej súťaži na Slovensku, ktorými sú Majstrovstvá Slovenska družstiev. Za Nove Zámky momentálne súťazia až 3 samostatné družstvá. Dart Club Nové Zámky A, Fénix DC Nové Zámky B a Borka team Nové Zámky. Je skutočne česť reprezentovať svoj klub vo farbách družstva.