Turnaje DCNZ

Turnaj Aréna Open

Kategórie Muži, Juniori U13 a U18, kategória žien. Turnaj konajúci sa v poslednú augustovú sobotu s otvorenou účasťou pre všetkých hráčov domácich i zahraničných. Ocenenie v podobe pohárov, prípadne vecné či finančné odmeny.

Turnaj “Vitaj Leto”

Novinka v našom repertoári, ktorá by mala byť oslavou nadchádzajúceho letného obdobia spojená s rôznymi rodinnými aktivitami očas konania turnaja v priestoroch nášho klubu. Tento turnaj plánujeme v spolupráci s našim domácim Living Pubom. Dve veľké terasy, úžasný, voľný priestor pre rodiny s deťmi, varenie gulášu, grilovačka, skákací hrad. Prežitie víkendového dña, keď sa stretnú členovia klubu s rodinami a priateľmi pri dobrom jedle, pivku, nealku a užijeme si rodinnú a klubovú atmosféru.

Charitatívny turnaj dvojíc

Termín: Posledná sobota v decembri pred vianocami.
Srdcová záležitosť nášho občianskeho združenia, kde pomáhame vyzbieranými financiami zo štartovného a darov od našich sponzorov, priateľov, podporovateľov a tiež mesta Nové Zámky zdravotne postihnutým deťom. Patrónom podujatia je Pán Primátor Otokar Klein a turnaj sa koná vždy decembrovú sobotu v priestoroch Matice Slovenskej v NZ. Turnaj je otvorený pre všetkých hráčov domácich či zahraničných. Ocenenie v podobe pohárov.