7. mája 2021

9. kolo NZŠL

Rekapitulácia 9. Kola
V posledný júnový utorok sme sa stretli na 9.tom kole, ktoré bolo posledným pred letnou prestávkou. Pokračovať budeme 10. Kolom (DIN/DOut) v prvý septembrový utorok. Dovtedy si môžete leto spríjemniť letnou ligou. Takže vlastne pokračujeme už v utorok, ale na letnej báze. Na poslednom kole sme sa stretli 29ti. Opäť nechýbali naše dve blondínky a junior. Prišiel nás po dlhšej dobe pozrieť a zahrať si Boris Mlatec. Rozdelili sme sa do 6tich skupín. Svoje skupiny zvládli najlepšie: Szigeti, Keszi, Bilka, Jung, Polák a Marosi. Postup zo 701ky si vybojovali, Czucz, Bánszki, Ferianc a Bazsó.
Rýchle prachy, dnes Bánszki vyžreboval reparát Bugárovi a ten si vyžreboval číslo 20 ale hneď druhou šípkou sa prehodil a tak ani túto šancu nepremenil.
Osemfinále prešlo hladko a výborne sa darilo Krupovi, Bilkovi, Keszimu, Szigetimu, Jungovi, Polákovi, Stefankovicovi, Bugárovi. I keď niektoré zápasy boli veľmi tesné.
Štvrťfinále prinieslo krásny zápas Polák vs Bilka, ktorý skončil 3:2 pre Bilku. Ja som opäť fantasticky nezvládol dotiahnuť vyhratý zápas proti Bugárovi a výsledok bol 2:3 pre Šaniho. Noro prešiel cez Krupu hladko 3:0 a taktiež Stefankovic podľahol jednoznačne Szigetimu 0:3.
Semifinále, tu sa stretli Bilka vs Szigeti, Igor presvedčivo vyhral 4:0. Druhé semi prinieslo zápas Kesziho s Bugárom, ktoré prinieslo všeličo, ale nakoniec sa radoval Bugár 3:4.
Finále Bugár vs Bilka, Igor vyhrával 3:0, ale Šani sa nevzdával a zavrel 4tý leg. Igor však prekvapenie nepripustil a hladko zvíťazil 4:1 s priemerom nad 70. Gratulujeme a v tabuľke tejto sezóny pokračujeme v septembri. Zídeme sa v utorok na letnej lige Pá-Pá 😉
https://www.youtube.com/watch?v=AZze85MPRzw